PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637823}

Czas próby

The Finest Hours
6,5 20 492
oceny
6,5 10 1 20492
5,3 3
oceny krytyków
Czas próby
powrót do forum filmu Czas próby

wrażenia

ocenił(a) film na 8

film fantastyczny, świetne zdjęcia ciekawi bohaterowie, od padającego deszczu może być zimno na seansie , jeden z lepszych filmów jakie widziałem w ostatnich czasach

ocenił(a) film na 6
isaak

Mi sie tez bardzo podobał, ktoś napisał że na początku "flaki z olejem" - chodzi o samo wprowadzenie ? Przedstawione jest to co aktualnie wydarza się w życiu głównego bohatera, a dokładniej poruszony wątek miłosny i konieczność podjęcia ważnej decyzji. Jak to służba, musi wyruszyć ratować tonących a kobieta wiernie czeka.... Piękne obrazy z morzem podczas sztormu w tle, efekty specjalne co ważne nie są przesadzone, można przenieść się w te obrazy i wczuć w to co dzieje się na ekranie. Ponadto film oparty na faktach, na koniec filmu polecam nie wychodzić od razu, obejrzeć wszystkie zdjęcia prawdziwych bohaterów sprzed lat...

ocenił(a) film na 3
isaak

Sądzę że mało dobrych filmów widziałeś skoro uważasz że jest to jeden z lepszych.
Jest to totalna bajka... pływają pod wodą tym kutrem, wypływają i dalej mają czapki na głowach... sytuacja 1 ze 100 podobnych w tym filmie. Żenada. Gra aktorska na niskim poziomie.

quriozum

pisze to ten który ocenia disco polo na 10 ;)

ocenił(a) film na 3
gyros18

to co napisałeś jest trochę głupie i nawet nie wiem co ci odpisać

użytkownik usunięty
quriozum

już raz się wygłupiłeś, więc lepiej nie odpisuj :P

ocenił(a) film na 3

to że jesteś pewnie ślepy jak ci powyżej to twoja sprawa... oglądajcie dalej takie bajki i się podniecajcie

użytkownik usunięty
quriozum

"Disco Polo" nota 10? kto tu jest ślepy? :)))
a propos "Czasu próby"... jeszcze nie oglądałem :P

ocenił(a) film na 3

po po h... się odzywasz?

użytkownik usunięty
quriozum

dlaczego się odzywam?
cytuję: "Sądzę że mało dobrych filmów widziałeś", a potem dowiaduję się, że dałeś filmowi "Disco Polo" ocenę 10... już wiesz po ch..?
naucz się chociaż ortografii jak chcesz być błyskotliwy dzięciole... bo, że gust masz zje/bany to już wiemy :P

ocenił(a) film na 3

Disco polo zasługuje nawet na 11. Nie kumasz klimatu? Oceń film w danym gatunku, a nie porównując do np. Amerykańskiego s-f. A co do h... To ch? Tak piszą podobno skejci :)

użytkownik usunięty
quriozum

oczywiście, że kumam klimat i oceniłem go (w swoim gatunku) na 5, więc doceniłem jego pewne zalety... wg mnie 10 to już przesada... ale OK nie ma sensu drążyć tematu, Twój gust, Twoja sprawa, narka...
PS. "ch.." mówi słownik języka polskiego, to tyle w tej kwestii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones