PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558083}

Hanna

6,3 50 086
ocen
6,3 10 1 50086
6,4 16
ocen krytyków
Hanna
powrót do forum filmu Hanna

Kogel-mogel

ocenił(a) film na 2

Zlepek thrillera, s-f i filmu psychologicznego nie udał się. Masa uproszczeń, nielogiczności, sztampowych scn, rekwizytów i postaci drugoplanowych powoduje, że nawet ciekawe zdjęcia czy montaż nie ratują przed uczuciem rozczarowania; pierwszą moją reakcją po filmie było: "porąbany film".

ocenił(a) film na 7
jak45

miałem podobne odczucie, z tą różnicą, że mi się nawet podobał

ocenił(a) film na 2
mk34

Ja też lubię niezobowiązującą rozrywkę, ale tu już "przegięli". Tak się kończy, jak działając w schemacie, chce się być oryginalnym na siłę.
Zresztą, zwykle po obejrzeniu jakiejś hollywoodzkiej "papki", mam do siebie pretensje, że czegoś lepszego nie poszukałem. Czasem ta złość skrupia się na filmie...

ocenił(a) film na 7
jak45

Może i tak ale mi się przyjemnie oglądało dlatego dałem 7.
Nie jest to jakiś super film, jest bardzo dziwny i nierówny ale nie wiem czemu podobał mi się.

ocenił(a) film na 2
mk34

OK.

ocenił(a) film na 9
mk34

Tak z reguly jest z filmami, ktore przelamuja schematy. Wiele osob je kocha i wiele nienawidzi. A przeciez ten film to baśń, opowiesc o "malej wróżce" nie z tego swiata oraz o zlej czarownicy... Wiele osob tego nie ogarnelo probujac na sile wcisnac film miedzy polki swoich utrwalonych schematow. "She will never be yours" - dla tych z otwartym umyslem :)

ocenił(a) film na 7
amsztel

:O
daaaamn.... faktycznie!

ocenił(a) film na 3
jak45

ten film to dramat.... od momentu 'podpięcia' się pod humvee czułem, że muszę sprawdzić czy to nie aby czarna komedia bardziej. I ci skinheadzi i alfons w każdym kolorze dresów... porażka. Wpadek jest million generalnie... nie da się tego oglądać nie wyłączając myślenia.

ocenił(a) film na 4
jak45

główna aktorka daje pewną nadzieję na przyszłość, sam film to faktycznie dziwny zlepek z akcją bez większego sensu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones