PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297154}

Kochanice króla

The Other Boleyn Girl
7,1 105 567
ocen
7,1 10 1 105567
5,0 12
ocen krytyków
Kochanice króla
powrót do forum filmu Kochanice króla

Henryk 8

ocenił(a) film na 7

On zgwałcił Annę, prawda ?
Była taka krótka scena, pamięta ktoś ?

ocenił(a) film na 7
Monika_Marko

Ale tylko palcem. Chciał sprawdzić czy jeszcze jest dziewicą.

ocenił(a) film na 7
qqryqu

Nie była.

ocenił(a) film na 7
Monika_Marko

Tak, była już skonsumowana. Właśnie coś tu nie pasuje.

ocenił(a) film na 7
qqryqu

Przespała się z nim kilka razy przed, więc czemu on mówił,że jest jej spragniony. Faktycznie, coś tu nie gra.

ocenił(a) film na 7
Monika_Marko

Nie, królowi dała po ślubie. Ale wcześniej miała sex z tajemnym mężem i to nie pasuje.

ocenił(a) film na 7
qqryqu

Jakim tajemnym mężem ?

ocenił(a) film na 7
Monika_Marko

Anna Boleyn wzięła ślub w tajemnicy przed wszystkimi. Ale rodzina tego nie uznała.

ocenił(a) film na 7
qqryqu

A, okej.

qqryqu

a czy ty posuwałbyś annę?

ocenił(a) film na 7
Monika_Marko

W jakim to momencie dokładnie było? W sensie jakoś na początku..? bo chyba coś przegapiłam

ocenił(a) film na 7
carreyowa

Na pewno nie na początku, bardziej tak w 3/4 filmu.

ocenił(a) film na 7
Monika_Marko

Już mam, przewinąłem sobie od początku tak od 70minuty, nawet nie zwróciłam chyba wtedy uwagi na tą scenę

Monika_Marko

On ja mysle chcial z wscieklosci upokorzyc bo nie mosial gwalcic - odbilo mu

Monika_Marko

Jasne, ze zgwałcił. Zresztą mężczyźnie wszystko się wybacza. Kobieta jak dopuści się jakiegokolwiek nadużycia zawsze będzie tą złą i taka sytuacja byłaby mocno komentowana, debata. Tutaj mamy dawne dzieje a zachowanie bardzo na czasie. Ludzie są w stanie zrobić wszystko dla władzy i idą po trupach do celu. Film zawiera tylko fakty historyczne i tez nie jest dosłownie na nich oparty. Ja widzę sporo różnic gdyż i książkę czytałam i swego czasu zbierałam poro materiałów na temat Henryka , do referatu. Filmy kostiumowe uwielbiam ten jest dobrze zrealizowany i scena gorsząca widać niektórym umknęła na tle wydarzeń ....

ocenił(a) film na 7
Monika_Marko

No jasne, że zgwałcił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones