PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282864}

Mój ojciec i ja

Romulus, My Father
7,1 1 553
oceny
7,1 10 1 1553
Mój ojciec i ja
powrót do forum filmu Mój ojciec i ja

Masakra, dawno nie ogladalem tak dobrego filmu... Po prostu arcydzielo, polecam kazdemu.

Anarion

nie ukrywam że cieszy mnie ta wypowiedź :P bo sam po przeczytaniu krótkiego opisu filmu byłem przekonany, a przynajmniej miałem ogromną nadzieję że film będzie "niezwykły".

Ps.Mam go na kompie, jedyną przeszkodą jest to, że nigdzie w necie nie mogę znaleźć do niego napisów. oczywiscie bez napisów można tez oglądać, ale tak z filmu nie zrozumiałbym kompletnie nic. jezeli ktoś mógłby jakoś pomóc w znalezieniu, prosze o kontakt ;) pozdrawiam

BazZz

W necie jest wersja z polskim lektorem.
Latwo mozna znalezc przez najlepsza wyszukiwarke ;)

adik_6

nie cierpię lektorów.. wolałbym poczekać miesiąc za napisami niż brać się za film z lektorem, lektor psuje klimat, wszystko psuje.

na szczęście znalazłem już napisy...

moim zdaniem film świetny, może nie "arcydzieło" ale świetny na pewno...
dla mnie była to opowieść o życiu, które nie zawsze jest piękne i kolorowe, wojna się skończyła, rodzina przeniosła się do Australii, ale życie tam wcale nie było łatwiejsze. Wręcz obfite w "ciche tragedie" a wszystko to ukazane z perspektywy małego chłopca, który bardzo szybko musi wydorośleć, nauczyć się, że życie chwilami potrafi być na prawdę ciężkie.
No i oczywiście postać PRAWDZIWEGO OJCA. relacje syn - ojciec, który robi wszystko co w jego mocy aby życie było dostatnie, który dba o rodzinę, kocha żonę "mimo wszystko" któremu świat wali się na głowę, a on po prostu musi stanąć na nogi i to właśnie robi. piękny film...

użytkownik usunięty
adik_6

adik dlaczego owijasz w bawelne! - po prostu podaj linka do obejrzenia filmu - nie boj sie nie pojdziesz za to siedziec :D a najlepsza wyszukiwarka to "google" boisz sie pisac nazw firm czy podpisales lojalke?

ocenił(a) film na 7
Anarion

Moim zdaniem jest po prostu dobry, może bardzo dobry. Do arcydzieła mu dość daleko, choć jest bardzo mocny, również trudny.
Gra aktorów - tylko młody Kodi, który moim zdaniem zagrał rewelacyjnie, zasługuje na pochwałę. Pozostałe role dobrze, ale bez przesady.
Ogólnie polecam, warto obejrzeć, natomiast jest wiele dużo lepszych filmów.

użytkownik usunięty
ageusz

ja dla odmiany znalazłam tylko wersję z lektorem i tak tego nienawodzę, że równie dobrze mogłabym nie znaleźć nic :P

użytkownik usunięty

Na mininovej jest elegancka kopia w dobrej rozdzielczości. Ja też nie trawię lektorów :-) ... Co do filmu - to arcydzieło, wszystko tu pasuje (specyficzna "wiejska" otoczka, WYBITNA gra aktorska, co tam wypisywać - trzeba zobaczeć!). Niestety niektórzy Nie-Lubiący-Myśleć ludzie wymagają od każdego filmu wartkiej fabuły i zwrotów akcji... a to przecież dramat.

dokladnie widDaBone, czasmia warto zatrzymac sie przy jakims filmie i obejrzec wszytko bardzoo uwaznie a dojrzy sie ukrytnie piekno, ja tak zrobilem i zdecydowanie jest to jeden z najlepszych filmow "tego rodzaju" i nie znam lepszego. Kazdy ma swoje zdanie i kieruje sie wlasnymi odczuciami, pragnalbym jednak zauwazyc iz wszystkie te wpisy uwazaja go za bardzo dobry film i to jendak ma swoje znaczenie a czy ktos dam mu 10 czy 8 nie robi roznicy bo zawsze znajdzie sie ktos kto nie obejrzal z nalezyta uwaga i stwierdzi ze film jest slaby. pozdraawiam

Anarion

mnie też bardzo się podobał, ale był mocniejszy niż przypuszczałam... [szczerze mówiąc rozryczałam się jak mały odwiedził tatę w psychiatryku]...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones