PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863484}

Susza

The Dry
6,7 13 087
ocen
6,7 10 1 13087
6,5 11
ocen krytyków
Susza
powrót do forum filmu Susza

Tajemnice,tajemnice i jeszcze raz tajemnice - super mi się to oglądało.Film bardzo dobrze zagrany ze świetną intrygą i fajnym "leniwym" upalnym klimacikiem australijskiej prowincji - lubię takie tajemnicze historie dziejące się w zamkniętej małomiasteczkowej społeczności.Na plus również ładne zdjęcia,dobra muzyczka idealnie współtworząca nastrój filmu oraz samo rozwiązanie całej zagadki - nie spodziewałem się,że to ta osoba za tym wszystkim stoi.Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Świetny film !

ocenił(a) film na 8
Daryzda67

Kapitalny film...świetny Erick Bana ...!

kleju30

Ósemka? To było nudne, nic nowego, nic ciekawego, nic nadzwyczajnego, nie rozumiem twego zachwytu

ocenił(a) film na 3
Remigiusz189

Trzeba byc debilem zeby tego nudnego jak flaki z olejem gniota tak wysoko oceniac

ataman2016

Zgadzam się, już 5 którą ja dałem to ocena z wyższej półki, na którą tak naprawdę ten szajs nie zasługuje

ocenił(a) film na 3
Remigiusz189

Mój prowokacyjny komentarz miał byc do kleju 30 :-)

ataman2016

Odnosił się do mnie, więc postanowiłem ci przyznać rację bo podzielam twoje zdanie

ocenił(a) film na 7
kleju30

Podzielam opinię, tylko nie bardzo wiem o co ci chodziło z tą samą osobą. Wkraczamy tu na ścieżkę spojlerowania i nie będę próbował tego prostować.
Reasumując -klimatyczny, dobrze zagrany, z dobrymi zdjęciami i intrygą.

użytkownik usunięty
kleju30

Biorąc od uwagę "filmy" nakręcone w ostatnich latach, "Susza" jest filmem bardzo dobrym. Też dałam 8/10.

@kleju30 zgadzam się z Twoją opinią, nie czytaj opinii trolli, miej własne zdanie i nadal znakomity filmowy gust ;)

Tym, którzy kochają DOBRE kino, film szczerze polecam!

ocenił(a) film na 8

Dzięki za miłe słowa - pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones