PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646074}

Układ

Closed Circuit
6,3 7 332
oceny
6,3 10 1 7332
Układ
powrót do forum filmu Układ

5/10

ocenił(a) film na 5

Przez większość czasu trwania filmu wszystko było dobrze , a nawet powiedziałbym bardzo dobrze! Dobra fabuła i
zawarta w niej intryga zdecydowanie mogła zainteresować i wciągnąć widza w oglądanie ! W czasie trwania filmu
chciałem napisać żeby nie sugerować się negatywnymi opiniami na FW , ale niestety końcówka zawaliła cały film !
Normalnie jak dla mnie skandal że można zepsuć w taki sposób naprawdę dobry film gównianym zakończeniem!

ocenił(a) film na 7
welna23

a jakie wg Cb powinno byc zakonczenie ?

ocenił(a) film na 5
Michael_van_Grand

...jak dla mnie jest on nie skończony ! Nie oczekuje happy endy ,ale w tym przypadku miałem wrażenie jakby film był przedwcześnie zakończony! Moim zdaniem zabrakło rozwiązania i rozwinięcia wątku głównego jakim był sam "UKŁAD".Ogólnie sam film mnie się podobał i z czystym sumieniem go polecam , a spostrzeżenie na temat zakończenia jest moją subiektywną oceną .

ocenił(a) film na 7
welna23

Układ dalej trwa nikt nie wygra z wywiadem a raczej z ludźmi którzy za nim stoją. Moim zdaniem końcówka była ok. A na co liczyłeś, że nagle wszystko zostanie zdemaskowane i odpowiedzialni ludzie pociągnięci do odpowiedzialności, to by było naiwne :) Popatrz na klasyczny przykład "układu" jakim jest zabójstwo JFK minęło już 50 lat a układ dalej trwa wszystko utajnione i prawdziwych zamachowców nie pociągnięto do odpowiedzialności. Takich przykładów jest tysiące.

ocenił(a) film na 6
welna23

' Im dalej w las, tym więcej drzew' -czym bliżej końca tym gorzej.Mamy przykład że można zepsuć coś całkiem fajnego.

ocenił(a) film na 6
welna23

potencjał był ale nie został wykorzystany, klimat niezły i wciąga ale końcówka mierna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones