PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93523}

Zamek

The Castle
6,5 211
ocen
6,5 10 1 211
Zamek
powrót do forum filmu Zamek

mam dziwny sentyment :)

użytkownik usunięty

Nie jest to być może komedia najwyższych lotów, ale naprawdę zabawna i sympatyczna historia pewnej rodziny, która...hmmm... potrafiła cieszyć się z rzeczy małych. I to jest urokliwe :) Świat Kerriganów jest bardzo ograniczony i prosty, ale nie prostacki, to nie jest historia rodem ze Świata wg Kiepskich. Tytułowy "Zamek" - twierdza to symbol domu, który nawet gdy znajduje się na przedmieściach, jest rozpadający się i nie grzeszy urodą, to wciąż jest przecież domem, a więc miejscem kochanym, o które warto walczyć. Bohaterów zastajemy właśnie w takiej sytuacji - muszą walczyć o prawo do dalszego zamieszkania w miejscu, które kochają. Kerriganowie rozbrajają swoją naiwnością, zdolnością do prawdziwej radości z rzeczy wydawałoby się nieistotnych, kultem rodziny.

to był mój wpis- kiedyś poprosiłam o skasowanie konta. Ale o filmie nie zmieniłam zdania, wciąż mnie bawi i rozczula.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones