PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665399}

Zbaw nas ode złego

Deliver Us from Evil
6,6 79 510
ocen
6,6 10 1 79510
5,8 5
ocen krytyków
Zbaw nas ode złego
powrót do forum filmu Zbaw nas ode złego

Śmiało mogę powiedzieć że jest to jeden z najlepszych filmów jaki powstał w ostatnich latach . Świetne połączenie horroru z kryminałem

ocenił(a) film na 7
Smerfetka_88_fw

Moim zdanie jest to również świetny film. Ciężko teraz o dobry horror

ocenił(a) film na 10
szczupok16

No niestety teraz coraz trudniej o dobry horror. A że jest to mój ulubiony gatunek, to nad tym ubolewam

ocenił(a) film na 7
Smerfetka_88_fw

Też lubię horrory, lubię się bać. Na mnie najbardzie działają te w których jest coś o demonach itp. Ostatnimi czasy to Obecność mi się podobała jeszcze

ocenił(a) film na 10
szczupok16

Też lubię tematykę paranormalną i demonologię. Jest kilka nawet dobrych produkcji w tym temacie z którymi miałam przyjemność się zapoznać

ocenił(a) film na 8
Smerfetka_88_fw

film bardzo przyzwoity. Ale jeden wielki minus za tą bajkę że jest oparty na faktach. Jak już to może być oparty co najwyżej na urojeniach :)

ocenił(a) film na 9
max_38

Ekstra film. 9/10. Bałem się strasznie, trzyma w napięciu all the time :)

ocenił(a) film na 8
Smerfetka_88_fw

Kiedy przeglądasz forum bo również podobał ci się film, ale zamiast wymiany wrażeń czytasz gównoburze

użytkownik usunięty
Smerfetka_88_fw

Mianem świetnego bym go nie określał; ot takie całkiem przyzwoite filmidło na jeden raz, pozostające bez echa ale za to z muzyką The Doorsów w tle. Oczywiście widziało się gorsze rzeczy; tu przynajmniej scenariusz jest w miarę logiczny. Teraz po prostu nie produkują już takich horrorów jak kiedyś (te wszystkie Krzyki, Kręgi czy Boogeymany są przereklamowane) Natomiast nieodmiennie śmieszą mnie zarzuty do przewidywalności filmu; każdy trochę bardziej rozgarnięty widz jest w stanie mniej więcej przewidzieć dalszy ciąg większości filmów, od pewnego momentu, ale po co skoro umijętność oglądania polega min. na umiejętności skupianiu się na tym co się dzieję w filmie i nie zastanawianiu się co będzie dalej. Po co mi taka wiedza? Równie dobrze mogę nie oglądać tylko poczytać o danym tytule na filmwebie. Że nie udało się do końca wykorzystać potencjału, tu się niestety zgodzę. No i imienia demona, jakoś nie kojarzę. Podsumowując jednak da się obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones