Eric Bana

Eric Banadinovich

8,0
20 654 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Bana

Co jak co ,ale w Troi mnie powalił-ten film należy do niego i to właśnie nazwisko Bana powinno być główną reklamą filmu.Śmiało mogę go uznać za jednego z ulubionych aktorów,chociaż widziałem tylko dwa filmy za jego udziałem-wspomnianą już "Troję" i "Hulka" ,gdzie też dobrze zagrał. Z tym facetem trzeba wiązać nadzieje i życzyć mu powodzenia!!Też sądzicie że chociaż Hektor przegrał to Bana wygrał??

Slowik

to pierwszy film jaki widziałam z Ericiem i zakochałąm się, jest świetny! grał też genialnie. jego charatkeryzacja mnie rozaliła, uwielbiam takich facetów. a jego oczy... marzenie

użytkownik usunięty
moonlady

Tak, Eric Bana to nie tylko utalentowany aktor, to również bardzo, ale to bardzo przystojny mężczyzna. Ja też zakochałam się od razu w tych pięknych orzechowych oczach i tym czarującym uśmiechu. Bałkańska uroda jest naprawdę bardzo pociągająca.

użytkownik usunięty
Slowik

Tak, zgadzam się z tym w 200 procentach! Eric Bana to z pewnością najlepszy aktor w "Troi" i dla niego zdecydowanie warto obejrzeć ten film. Mozna śmiało powiedzieć, że Bana skradł film Pittowi. Myślę, że jeśli pójdzie za ciosem, jego kariera naprawdę się rozwinie. To wspaniały, utalentowany aktor i super przystojny facet. Powodzenia, Eric!

użytkownik usunięty
Slowik

Podpisuję się pod tym w pełni. W "Troi" był po prostu świetny, jako Hektor podbił moje serce w pełni :D i mam nadzieję, że będziemy go ogladać częściej!

Slowik

Bez dwóch zdań. Hektor w jego wykonaniu przerasta o klasę pozostałych bohaterów (no, może poza Odysem ;). Męski, przystojny i utalentowany. I te oczy ;) Trzymam kciuki za Erica!
ps. jedyną wzruszającą sceną w tym filmie była ta, gdzie Hektor szedł na pojedynek z Achillesem. Ach, ach! ;D

Othyim

Dokładnie. O jego talencie świadczy również to, iż taką potencjalnie "nudnawą" rolę wiernego męża, kochającego ojca i syna i ojczyznę, rozsądnego obywatela potrafił zagrać na wskroś ciekawie, z charyzmą ... Na dodatek nie deklamował jak Orlando, przeciwnie ożywił postać Hektora, wierzymy, że mógł on taki być...
Zgadzam się, scena przygotowania do potyczki z Achillesem jest bardzo poruszająca, a najbardziej przejmujący moment jest właśnie w trakcie walki, gdy Hektor rozumie już, że nie pokona Achillesa. Jego spojrzenie......hmmm

użytkownik usunięty
Slowik

dziś byłam na Troi i normalnie nei wiem co by było jakby Eric tam nie grał widze go dopiero pierwszy raz na ekranie ale słyszałam o innych jego filmach ten po prostu zwycięża wszystkie super! super! super! NORMALNIE KOCHAM GO ZA TEN FILM ide se szybko go sciągnąć.....

Zgadzam się ze wszystkimi powyższymi postami Eric poprostu kapitalnie wypadł w tym filmie, a przy jego pojedynku z Achillesem łezka mi się w oku zakręciła był wspaniały i chwała mu za to;-)

Slowik

Eric Bana "urodził się", aby zagrać Hektora. Mam tylko nadzieję, że perfekcja tej kreacji nie zaszufladkuje go jako bohatera idealnego, bo facet ten ma w sobie zbyt duży potencjał i talent, aby go "zmarnować" na dublowanie ról... "Hulka" nie ogladałam, ale za to widziałam Erica w "Helikopterze w ogniu" - może nie była to wielka rola, ale dawała się zauważyć i, jak dla mnie, nie pozostawia wątpliwości o jego wszechstronności.

użytkownik usunięty
Slowik

Tak,Eric Bana był super w roli Hektora.To człowiek idealny do tej roli.Ten film nabiera wielkiego kolorytu dzięki Niemu:)).Przystojny,odważny,męski-taki na pewno był Hektor,bo takim go przedstawił Homer i Bana.Gdy skończyła się scena pojedynku z Achillesem, w której przegrał Hektor-miałam ochotę już dalej nie oglądać filmu.Nadal jestem pod wrażeniem tego filmu a przede wszystkim Hektora,którego odebrałam bardziej pozytywnie niż samego Achillesa-także przez sposób postępowania z ludźmi.

użytkownik usunięty
Slowik

Z pewnością Hektor ma o wiele więcej wdzięku niż ten laluś Parys, czy Achilles! Bez dwóch zdań. Kocham go po prostu... Ludzie!!! ja na wet na ,,pasji" sie tak nie przejęłam, jak śmiercią Hektora.. (no dobra, może przesadziłam). Hektor podbił moje serce jako uczciwy, męski, odważny, oraz kochający ojciec, mąż i patriota. Co do Erica, to nie widziałam jeszcze innych filmów z jego udziałem, ale mam wielką nadzieję, że je zobaczę. Niech ze mną nawiąże kontakt jakaś fanka Hektora... (musia_musia@o2.pl or gg - 3618222

Slowik

Tu sie zgodze calokowicie. Eric zagral role zycia. Ten film byl w 100 % jego. Umiejetnosci aktorskie Pitta bladly przy popisach Erica. OSCAR MUSI BYC !!!

Kortez

EEEEEERRRRRRRRIIIIIIIICCCCCCC!!!!!!!!!
Uwilbiam go. Najlepszy aktor!!! Moją uwagę zwrócił tym niezwykłym spojrzeniem w "Helikopterze w ogniu". Ach... Szkoda że tacy faceci są już zajęci.

Zielona

moment przed walką z Achillesem..gdy się ubiera, żegna z żoną, ojcem, bratem i stoi przed ta bramą...od samego początku widać po nim, że wie co go czeka, wie, że idzie na śmierć...już za to Bana powinien dostać Oscara, za tą wspaniała mimike(najbardziej zapadająca scena chyba z całego filmu- jak idzie na walkę, stoi przed bramą i odwraca się do Heleny...jego wzrok wtedy mówi za wszystko...). Genialna rola :]

Slowik

Tez uwazam ze Eric super zagrał rolę Hektora i ze jest piekny!! No cóz ostatnie słowa są ... . Hektor moze i przegrał ale chyba kazdy przegrałby gdy miał stoczyc walkę z silniejszym i to jeszce poł bogiem. Bana wygrał to mogę potwierdzic, ale Hektor w swoim rodzaju tez.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones