Eric Bana

Eric Banadinovich

8,0
20 654 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Bana

bardzo sie ciesze ze kariera Erica tak sie dobrze rozwija bo to bardzo sympatyczny czlowiek ...i bardzo dobry aktor

Kseniucha

_-^(@,@)^-_
Zależy co rozumiesz pod pojęciem "dobrze rozwijającej się kariery". Według mnie najciekawszym jego filmem dostępnym szerszej publiczności jest "Helikopter w ogniu", a rola Erica, mimo że ciekawa - pierwszoplanową nie była.

Nie przepadam za szumnymi ekranizacjami komiksów, typu "Hulk", szczególnie że ten film nie miał zbyt pochlebnych recenzji. Ciągle jednak liczę, że Eric coś wymyśli.. może "Troja" okaże się filmem godnym uwagi? Choć to dalej nie jest główna rola :)

gw1azdeczka

Chopper
dla mnie jego najlepsza rola to byl Chopper, po prostu Eric nie do poznania. Wydaje mi sie ze to swiadczy o jego talencie.
A to ze dobrze sie rozwija jego kariera to mam na mysli ze stal sie slawny w Hollywood ( a co sie z tym wiaze na calym swiecie)a czy nie o to chodzi ?

Kseniucha

_-^(@,@)^-_
Rzeczywiście, zapomniałam o "Chopperze". Może dlatego, że to film czysto australijski i do Polski nie dotarł. Nie widziałam niestety. Ale o ile dobrze pamiętam, to Eric i ekipa zbierali za "Choppera" nagrody, więc masz rację.

Poza Australią jednak chyba nie zaistniał tak na poważnie.. może i stał się znany w Hollywood, ale.. na główne role się to póki co nie przekłada.. Liczyłam, że prędzej zagra jakąś ważną, główną rolę. Przebierania się za zielonkawo-plastikowe coś nie liczę.

Za wolno to idzie..

gw1azdeczka

Troja
no to Troja bedzie niedlugo, licze na dobry film i mam nadzieje ze Eric nas nie zawiedzie. A Chopper z tego co wiem to jest tez dostepny w US

Kseniucha

_<*^(@,@)^*>_
Nie wiesz może, co z *Troją* dokładnie jest? Nie ma daty premiery.. choć zwiastuny przecież są.. więc jednak się kręci. Przecież to musi być w Polsce :) A jakoś brak bliższych danych..

gw1azdeczka

27 Maj
ale to chyba jest data amerykanskiej premiery, tak przynajmniej podaja "moje" zrodla czyli wspalnialy i prawdomowny magazyn Empire

Kseniucha

_<*^(@,@)^*>_
Dzięki!!

U nas pewnie będzie z niejakim poślizgiem.. pewnie trafią w sam środek sesji.. ale i tak pójdę do kina :D

użytkownik usunięty
Kseniucha

jest bardzo przystojny i jes super aktorem

Kseniucha

myśle ze po Troi posypia sie nowe ciekawe propozycje filmowego dal niego... Juz sie nia moge doczekac :D

sztasia

Ja go kocham... On jest piękny, utalentowany i......... Ma to coś, czego większości facetów brak.....:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones