Eric Bana

Eric Banadinovich

8,0
20 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Bana

"Troję" tak naprawdę można oglądać tylko dla niego, znakomicie gra, no i jest zabójczo przystojny, Brad Pitt przy nim wymięka już na starcie ;-) W "Monachium" w głównej roli też niezywkle wyrazisty.

Alzirr

Popieram cie :> W Troi można patrzeć na niego bez przerwy :D:D:D:D

Roxy_2

Według mnie rola Hektora jest do tej pory jego najlepszą rolą. Chociaż w innych filmach też zagrał świetnie i pokazał że ma talent:) Pozdrawiam.

Alzirr

Ja widziałam go tylko w Troi ale uważam ,że pokazał się wspaniale :D

Czekoladka

Za film Monachium powinnien dostać Oscara, albo chociaż nominację. Znacznie lepsza rola jak ta w Troi.

Baphomet

Bo i możliwości więcej ;)
Zgadza się, przynajmnie nominacja się należała

Alzirr

Troi nie widziałam (a jednak to możliwe). w Monachium bardzo fajna rola.

Alzirr

tak naprawde to on "uratowal" troje i skradl Pittowi role lidera:) w tym filmie, wedlug mnie jest utalentowanym aktorem pokazal to juz nie jeden raz rola w Monachium byla chyba pod jego katem pisana:) zagral rewelacyjnie!!! na koniec dodam jeszcze tylko to ze widzialam go na zywo w programie TRL w nowym jorku promowal wlasnie film Troja i jest o wiele przystojniejszy od Pitta!!! wlasciwie tak jak w filmie wyglada na zywo co innego Brad....

Carolle

jako Chopper, to dopiero była rola, był przezaje**sty

Alzirr

Przekonywający zarówno w Troi i jak i w Monachium, teraz chętnie zobaczę Lucky you i Romulus, my father
:)

pani_pasztetowa

Jeśli monachium ci się podobało, to nie polecam Lucky You xD Płytkie, ale zawsze można popatrzeć ;>

Alzirr

zgadzam sie on poprostu z zarostem wygląda cudnie...
brad pitt może się przy nim schować...
i orlando też...
w ogóle jest on najprzystojniejszy w troi

Alzirr

rzeczywiście w 'Troi' bije wszystkich na głowę swoją grą aktorską. świetnie!

patryszja004

ja ten film oglądam i będę oglądać tylko dla niego...Wg mnie najprzystojniejszy z obecnych "gwiazd". Brad (choć też bardzo przystojny) przy nim wysiada, a nie mówiac już nawet o Orlando...

Alzirr

Widziałam go w helikopterze, w Troji i w Chopperze i uważam że w ostatnim filmie zagrał rewelacyjnie. Ten jego Chopper jest kawałem gnoj**ka pozbawionego wyobraźni i zdolności głębszego myślenia ale nie brakuje mu poczucia humoru i jakiegoś wewnętrznego uroku, które dodają tej poniekąd odrażającej postaci blasku. Nawet go polubiłam, co mnie trochę martwi. No i ten niesamowity akcent!!
Co do helikoptera to ciężko mi było przebrnąć przez ten film, nie widziałam tam żadnej ciekawej roli, mi ten film się nie podobał i z trudem dobrnęłam do końca. Nie podobała mi się kwestia jaka na końcu wypowiada Bana o tym dlaczego walczą, dlaczego zostali żołnierzami i takie tam...to takie amerykańskie i takie schematyczne. O wiele bardziej podobał mi sie film "Cieńka czerwona linia" ale tam Bany nie było.
W Troji był moim zdaniem najlepszy, przyćmił Bradzia, który pomimo ciekawej roli zagrał trochę płytko, tak jakby potraktował swoją rolę po łebkach, choć jako arogancki Achilles był przekonywujący. Myślę że w jego przypadku za bardzo skupiono sie na jego fizjonomii ...
Bana był w Troji najprzystojniejszy:) to rasowy facet, o Orlando się nie wypowiadam a Bradzia lubię ale on po prostu jest ładny...Bana za to jest rasowo przystojny - zwyczajny ale w jakis sposób niesamowity..nanana

Alzirr

Taaaa ja w ogóle zakochała się w nim w Troi. On pasuje tak do roli Hektora..... No jak Troję oglądam to tylko dla niego. Ale w lucky you też był niezły.

delicateblonde

a widzial juz ktos z was "kochanice krola"?

Carolle

Ja widziałam i... szczerze mówiąc pod względem Erica lekko się zawiodłam. Spodziewałam się po nim czegoś lepszego, a było raczej bez fajerwerków. Choć muszę przyznać, że duet Bana-Portman był boski ;-)

paux

Zgadzam się z tobą w zupełności. Spodziewałam się czegoś lepszego po Ericu, ale urzekła mnie scena w której król rozmawia z Anna (Portman) w drzwiach jej pokoju. Mmm :)

Alzirr

widziałam trzy z nim filmy: lucky you troje i mój ojciec i ja. po tym ostatnim ugrunyowałam się w przekonaniu, że ma facet talent. zagrał przekonująco zarówno hektora jak i romulus gaitę. ale ja potrzeowałam cierpliwosci, żeby obejrzeć "mojego ojca..", bo na początk yślałm, że to niewypał.. dopiero potem wciągnął mnie, zdołował i doprowadził do płaczu...

delicateblonde

ta ogólnie gra super.. w Troi, Monachium itd. ale wg mnie jego życiowa rola to "Chopper", zagrał tam niesamowicie; polecam film :)

Alzirr

zgadzam sie z tobą ale tylko w połowie Faktycznie pod wzgledem Aktorskim był Bana ,ale film mozna obejrzec rowniez z powodu b.dobrych Efektów wizualnych i Specjalnych ...a propoś Eric Bana jest Lepszym aktorem od Brada pitta W tym filmie ..Doslownie pszerosl go ...Zapraszam na mojego bloga http://musiccentrum.blog.onet.pl/

Alzirr

Zapomnialolam dotać ze eric bana jest niezwykle pszystojny........

joan_5

Przystojniak jakich mało. Pitt przy nim wymięka. Bosko wyglądał w "Zaklętych w czasie". I ten jego zgrabny tyłeczek:)

Alzirr

Od kiedy zobaczyłam go w "Troi" po prostu się w nim zakochałam, a tak na prawdę w Hektorze, ale potem obejrzałam przynajmniej 8 filmów tylko dlatego, że on tam się pojawia - gra świetnie, te oczy , uwielbiam jego australijski akcent w niektórych rolach, super facet. Jak dla mnie ideał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones