Eric Bana

Eric Banadinovich

8,0
20 649 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Bana

W "Zaklętych w czasie" wyglądał bosko. Eric im starszy tym lepszy:)

sheena098

Oj, zgadzam się całkowicie.Cała się topię jak masło na grzance kiedy tylko widzę go na ekranie ;) Poza tym dobry z niego aktor (patrz: "Mój Ojciec i Ja"). Gdybym miała sporządzić listę najprzystojniejszych aktorów świata na pewno oscylowałby w miejscach 1-3.

Sugar_Plum_Fairy

Dziewczyny zgadzam się z Wami :) W "Zaklęci w czasie" i "Troi" był boski :D U mnie również na pewno znalazłby się w miejscach od 1-5 :))

Lucjana

A moim zdaniem najcudowniej wyglądał "Troi" i "Helikoptrerze w ogniu". W tych dwóch filmach był po prostu był przewspaniały...mam słabość do mundurów i facetów którzy potrafią posługiwac się bronią, choćby mieczem;)
Och Eric, gdyby tak można było Cię sklonować...

Renee07

"Zaklęci w czasie" i "Troja" to jest to. Facet jak marzenie... :)

Są powody do mruczenia ;]

eoste

Nieziemski xDD
Ładniejszy od Pitta w ,,troi''
Seksowny w ,,Kochanicach króla''
xD

sheena098

zgadzam się w 100% to ideał prawdziwego mężczyzny przystojny męski seksowny db zbudowany nie wątpliwie inteligentny itp itd mimo że nie lubie jak koleś jest nieogolony to jemu jednak zarost daje dużo uroku a w Troi jak go zobaczyłam jako Hektora to mi się gorąco zrobiło taki był męski....

użytkownik usunięty
sheena098

"Najpiękniejszy mężczyzna świata " trudno się nie zgodzić!!! :)

sheena098

Boski...w 'Troi " jest powalający.... I szczerze mówiąc odnoszę wrażenie ,ze im jest starszy tym staje się bardziej męski :)
Jak dobre wino-im dojrzalsze, tym lepsze.....

Sharana

Facet ewidentnie ma coś w sobie. I do tego jeszcze niezły aktor. Pomarzyć dobra rzecz...

artka_filmweb

JA jestem piękniejszy!

sheena098

Dziewczyny i kobiety jeśli on jest najpiekniejszy to ja jestem od niego jeszcze piękniejszy - tak więc czekam na propozycję randek ?

sheena098

rzadki przypadek gdzie uroda idzie w parze z talentem.. ale może to zasługa europejskich genów i australijskiego wychowania? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones