Eric Bana

Eric Banadinovich

8,0
20 654 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Bana

Ale talentu aktorskiego nie ma za dużo. Nadrabia za to tym urokiem (chce się go oglądać). Bardzo podobny do Toma Cruisa - nie sądzicie?

snoopy

nie ma taletnu? a jego Hektor w Troi? wszyscy pamiętaja właśnie jego role w filmie, nawet sam brad Pitt stwierdził że Eric ukrald mu film!!!! i z ktorej strony on jest podobny do Toma Cruisa? jest od niego przystojniejszy, ma wspaniałe oczy

snoopy

Cruis to do pięt mu nie dorasta. A talent to on ma i kropka

snoopy

Jest uroczy, ma talent, który pokazał w Troi i Monachium, i jest dużo ładniejszy od Criuse'a
Cruise przy nim to wymoczek

marian_ka

Nie widzę podobienstwa do Cruise'a . Ale obaj aktorzy są i przystojni i i bardzo utalentowani.
Z tym, ze Cruise ma o wiele więcej znakomitycyh ról niż Bana. Dlatego Cruise jest dla mnie lepszym aktorem.

snoopy

Uważam, że ani troche nie jest podobny do Cruisa. Ale ma talent i to nawet spory. Może Hulk nie był najlepszym filmem w jego karierze, ale w ostatnich obrazach był b. dobry.
pozdrawiam.
cudowne zdjęcie.

snoopy

Tak jak już ktoś napisał Cruis grał w większej ilości filmów i dlatego też uważam go za lepszego aktora :). Szczerze mowiąc nie znam się za bardzo na tym czy jakiś aktor jest dobrym aktorem, czy nie. Erica Bane [nie wiem czy tak to sie odmienia, wiec nie sie drzyjcie ze zle :P] widzialam w "Monachium" i "Troi" i podobało mi sie jak gra. Co do talentu aktorskiego - no nie wiem, jakby go nie mial, to chyba by mi sie nie podobalo jak gra - ale moze to nie tak dziala :P Zreszta sie na tym nie znam jak juz wspomnialam, ale ty pewnie też :P

ps. czemu to forum koncentruje sie tylko na jego wygladzie? Czytam same posty "jaki on jest przystojny", "jaka ma fajna klate" albo zeby zmienic zdjecie. Stracilam czas przegladajac je!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones