Eric Bana

Eric Banadinovich

8,0
20 654 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Bana

i dodaję ciekawostki, które zostają co do sztuki odrzucone, tymczasem tu czytam, że Eric ma to raz 189cm, raz 191cm. To jak to jest, rozciąga się?

Binula

nie mam pojecia kto to weryfikuje ale to czeste ze faktyczne ciekawostki poparte wiarygodnymi zrodlami sa odrzucane a jakies z kapelusza wziete zaakceptowane coz..... napisz moze tutaj jakie to byly chetnie je przeczytam :D

Carolle

Hej:-)
Akurat nie były tam ciekawostek o Ericu. Dodałam jakieś 10 ciekawostek i jeden film do filmografii jednej osoby. Nic nie przeszło. Dokładnie sprawdziłam źródła, wszystko było ładnie napisane i nic. Wczoraj wyżaliłam się na ten temat jakiemuś użytkownikowi, który ma ponad 10tysięcy punktów za różne rzeczy. Mam powoli wrażenie, że zostają akceptowane rzeczy TYLKO wybranych osób. Pozdrawiam:-)

Binula

szkod gadac ja kiedys sie bawilam w dodawanie ciekawostek i innych rzeczy teraz juz nie bo to tylko strata czasu , po tym jak na forum Konstantina Khabenskyego chcialam cos dodac a oni to odrzucili by po paru tygodniach od kogos innego to samo zaliczyc pomyslalam phi kij wam w oko :D pozdrawiam

Carolle

Właśnie, to kolejny taki temat. Ty dodajesz coś, nie akceptują, patrzysz, a to jednak jest, tylko ponoć od kogoś innego... Ja też już nie dodaję. Tym bardziej, że jeden wer dodaje prawie wszystko, a drugi 90% odrzuca. Nigdy nie wiadomo co można, a czego nie.

Binula

.194 cm wzrostu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones