Eric Bana

Eric Banadinovich

8,0
20 555 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Bana

Oglądałam większość filmów w których grał i jestem nim zachwycona. Niesamowicie przystojny i potrafi świetnie grać :-))) 100/10

justynuska84

101/10
niesamowicie męsko przystojny...a nie jakis tam lalusiowaty, wypindrzony taki Zac Elfron(tak go nie cierpię ze celowo przekręciłam nazwisko, zeby nie było)
Boski jest i zdania nie zmienię....grrrrrrrrrrr

waleczny_kurczak_III

Dooookładnie! Męski, przystojny, wysoki, a te oczy..... O mój Boże! Za takiego faceta chciałabym wyjść, ale czy się taki drugi znajdzie??? :( Eric złamał mi serduszko jak oglądałam "Troję" rok temu i do dziś go uwielbiam, chociaż wszyscy ze mnie się śmieją w rodzinie...

delicateblonde

A czemu się śmieją, przecież On jest po prostu genialny. I masz raję "a te Jego oczy " mmmm :-)))

justynuska84

Może jestem niepoważna, ale dołączam się do zachwytów;)

justynuska84

ja tyz go kochom! w dodatku trzeba przyznac ze jest dobrym aktorem

kinga_007

Dla mnie to ideał mężczyzny:)

justynuska84

podpisuję się pod wszystkimi powyżej!! Niewiarygodne, ale prawdziwe - tak właśnie wygląda i zachowuje się facet idealny !!
A Hektor to po prostu cudowana postać :P

użytkownik usunięty
justynuska84

Tu ziemia wszystkie do psychologa raz dwa zachwycać się fagasem którego możecie zobaczyć na żywo ale w jakimś programie w TV Dobrze że za marzenia nie każą.Widać że prawdziwego mężczyznę to wy z filmów znacie Żenada

Koleś o co ci chodzi? Nigdy nie podkochiwałeś się w kimś sławnym. Dla mnie Eric to tez ideał. Znakomity aktor, przystojny mężczyzna a do tego przyzwoity człowiek. Nie ma żadnych skandali i trwa w związku w ze swoją żoną. Wysyłać do psychologa to możesz fanki Efrona albo Pattinsona, bo fanki Erica to kobiety potrafiące docenić prawdziwego mężczyznę a nie idiotki wzdychające do jakiegoś próżnego lalusia.

sheena098

sheena dobrze mówi ;)
trzeba wysoko stawiać poprzeczkę :)
A Eric Bana to nie byle kto ;)

gem_aga

Ja tu tylko czytam. Ja się nie odzywam. ;)

sheena098

zazdrosny pewnie bo jego dziewczyna się w nim podkochuje ;)

diana6echo

ja powyzsze komentarze skomentuje bardzo krotko

buahahahahahahahahahahahhahahah

zal.pl polecam

diana6echo

A mnie się podoba:) jest przystojny i męski a nie cukierkowy. Widziałam z nim kilka filmów i muszę przyznać, że na ekranie spisuje się całkiem dobrze:) do tego wydaję się być sympatycznym facetem. Także same plusiki:D

pati_bc

Brak mi słów by opisać jak On jest cudowny...
Popieram to co stwierdziła któraś z poprzedniczek, po prostu "chodzący ideał mężczyzny"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones