Eric Bana

Eric Banadinovich

8,0
20 654 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Bana

Jest świetny. Zwłaszcza w Helikoprerze w ogniu i w Troi. Po prostu piękny koleś;) Nie ma co go porównywać to jakiegoś tam Pitta..

Lalaith3

Nie ma co go porównywać to jakiegoś tam Pitta..
Zgadza się w 200 % :)

killerqueen_

Hej ja się w pełni z Wami zgadzam! Troję widziałam chyba z 50 razy i tylko dla niego! To jest facet... Wg mnie najprzystojniejszy z obecnych "gwiazd"! Cóż, Brad tez jest cudowny, ale rzeczywiście przy Ericu wypada o wiele słabiej

Lalaith3

a ja się nie zgadzam ;PP Brad jest ładniejszy (wg. mnie) ale Eric tez jest niczego sobie... <lol>

PS. W końcu każdy ma prawo do własnego zdania nie?

Lalaith3

Tak! Eric jest przepprzystojny a w troi odwalił kkawał dobrej roboty (: zakochałam się w nim po tym filmie. w lucky you też był genialny.
Pozdrowienia dla jego miłośnków
PS oczywiście, że on jest ładniejszy od bradzie, który w troi wyglądał, bez obrazy, jak człowiek pieerwotny ;)

delicateblonde

PS ja też oglądam troję tylko dla niego:]

delicateblonde

A poza tym obejrzałam Helikopter w ogniu i tam Eric grał jedną z głównych ról. Praktycznie cały czas można go było podziwiać. Polecam - przyjemność gwarantowana^^ PS. Wygląda bosko w stroju komandosa xD

Lalaith3

Określenie "wspaniały" idealnie do niego pasuje:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones