Eric Bana

Eric Banadinovich

8,0
20 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Bana

Napatrzą się na niego jedna z drugą a później my łysi i szczerbaci musimy się w domach uchylać przed patelnią.

heheheh !

hahaha! ;D

ha ha ha ;d rozwaliłeś mnie!;d

użytkownik usunięty
lilu__

i mnie! :D ale co prawda to prawda ha ha ;)

lilu__

Mnie też:) Fajny tekst!

hahahahahaha, okay. :
good one.
(wszyscy śmieją, mało konstruktywne posty, ale co zrobić).

:D

:D to prawda, dla mnie ideał mężczyzny, aż nie potrafię ocenić czy dobry z niego aktor, czy zły...

hmm-ja jestem kobieta ale Eric na mnie dziala slabo. Doceniam meskie wdzieki ale jako aktor jest taki sobie. A Twoj post jest boooski- z jedna mala poprawka- my kobiety kochamy lysych( szczerbatych wysylamy do dentysty,-ale tez kochamy ) i nie bijemy patelniami ( walek do ciasta lepszy) jesli nas tez kochacie! Pozdrawiam meski swiat:-)

Montenegro

Montenegro - AMEN!!

Montenegro

Obejzyj Monachium i Helikopter w ogniu, pozniej zastanow sie jeszcze raz czy na Ciebie działa.

Mike_Deluxe

Helikopter widzialam- niczym sie jego gra nie wyroznia. taki kowboy troche, Monachium zamierzam ogladnac- wiec wtedy wiecej napisze. Pozdrawiam.

Montenegro

Ech... w "Troja" zagrał THE BEST! Moja ulubiona postać- Hektor!

Zuzak222

Popieram, az sie ma ochote pomruczec... pycha:D

kasiag79

do tego koleś ma prawie 190...czego chcieć więcej? ;D

Robaczek_12

Mhm :-> :-))

kasiag79

Kasiu jak się do Erica nie dodzwonisz to ja , bardzo chetnie ;D 185 co prawda i mniej włosów na glowie, ale tak to wypisz wymaluj........:P

ROBERTHUNT

:-) Ok. Będę mieć na uwadze ;-) ;-) ;-)

Mike_Deluxe

Dobrze zagrał, ciekawy aktor

ahahahahahahahehehehehehehihihihihihohohohohohohuhuhuhuhhuh :D :D true story bro :D

p.s. ale się kreatywny zrobiłem, wypowiedź miazga :x

hahahahaha a to dobre!!! :D:D:D:D:D

oj, dużo jeszcze trzeba by skreślić, a łysi są OK (vide Telly Savallas, Yul Brynner), gorzej ze szczerbatymi, ale to da się naprawić

hispar

Richard Kiel w 007 dał sobie z tym radę:)

Najlepszy komentarz, jaki przeczytałam na filmwebie! ;-D Oby takich więcej.

Są aktorzy stanowiący znacznie większe zagrożenie dla statystycznego mężczyzny niż on :)Drogie Panie,zachowajcie patelnie w podorędziu...to jeszcze nie ten czas i nie on :)


Ale taki Craig...hmmmm

annishere

http://pics.blameitonthevoices.com/112012/small_daniel%20craig%20with%20long%20h air.jpg

no sam sex normalnie :D

Tigercub

Majty same spadają...
Z wrażenia ;)))))))

annishere

Craig na jakąś panią działa??? Chyba tylko dlatego, że znany:)

:D może to marne pocieszenie ale na mnie ten facet działa terapeutycznie... cudownie ...mój ukochany nieidealny przyspawany do monitora " o ja je*ie teraz to trzeba się przegrupować kobieto miałem tu urwanie dupy rzeźnia dostaną wp****ol "... śmieci same wyłażą z kubła, spłuczka w naprawie od zeszłego lata, w lodówce to chyba coś zdechło, pojutrze najazd teściów....odwracam wzrok i znów słodko bujam. Nie zabierajcie mi Erica.

Lubię to! High five!:D

użytkownik usunięty

Mi się tam nie podoba... XD

E tam, ja go lubię za rolę Hektora i tylko niego, bo lubię tą postać, a on najlepiej się nadawał.

Dawno mnie tak żaden komentarz nie rozbawił :D

a ja go wlasnie lubie w roli lysego, wytatuowanego Nero!!!

you made my day!

jak dla mnie ideał mężczyzny

Dobre:):):):) moze powinines zmienic zone zamiast robic uniki?:):D

Ha ha ha ha!:D:D:D Jeden komentarz, a tyle radości!:)

Uroczy komentarz. Dyszka.

hahahahahaha spadłam z krzesła :D :D

Haha,dobre ,szacun za poczucie humoru :)
Swoją drogą,miłe panie-i panowie-teraz jakieś Pattinsony uchodzą za najseksowniejszych na świecie,ech...świat zszedł na psy.

aerivin

On kręci raczej tylko małolaty. Jak było bum na Zmierzch (2008 rok!) to też mi się podobał. Po prawie 10 latach sama się sobie dziwię jak ktoś tak nieatrakcyjny i niemęski mógł mi się podobać. Dodam, że wtedy byłam w gimnazjum :) Nasze preferencje co do wyglądu zewnętrznego też ulegają zmianom, trendom na przestrzeni lat.
Eric tyłka mi nie urywa, ale nie można zaprzeczyć, ze jest przystojny.
Jakbyś się zastanawiała kogo ja uznaję za przystojnego bardzo: Michael Fassbender, Jude Law, Jared Leto, James Franco, Tom Hardy.
Z naszych to chyba tylko Dorociński, Żebrowski.
Sami dojrzali, ale jeśli mają być młodsi w wieki Pattinsona to już Liam Hemsworth,Scott Eastwood,Luke Bracey, Sam Claflin są zdecydowanie bardziej atrakcyjni.

aerivin

Jaki wywód na temat przystojnych facetów .... :D

Meloniki z głów :)

Hahahaha :D No niestety panowie :D
Owszem wygląda nieziemsko, ale (zawsze musi być jakieś ale xD) z zarostem, najlepiej takim jaki miał w "Kochanicach króla" - bo tak to bez szaleństw, takie moje skromne zdanie :)

Teocokacytyl

To była dobra rola

Genialne ;D

świetny komentarz :)

dowcip i inteligencja też są w cenie, szkoda , że nie mogę dać Ci "lajka" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones