Eric Bana

Eric Banadinovich

8,0
20 545 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Bana

Napatrzą się na niego jedna z drugą a później my łysi i szczerbaci musimy się w domach uchylać przed patelnią.

umarłam hahahaha

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaha !

Nie mieszkasz może na Śląsku? Bo miałbyś u mnie pifko za tego posta...

nie martw się, kompletnie mi się nie podoba, a oglądając "Zaklętych w czasie" przez cały film przeżywałam, że wybrali kogoś kompletnie nie przystojnego; po wejściu teraz na jego filmwebowy profil jestem w szoku, ze się podoba
rozumiem, że można szaleć na punkcie Georga Clooneya, Brada Pitta, Chaninga Tatum (chociaż mnie tam się żaden z nich jakoś szczególnie nie podoba), ale żeby podobał się Bana, to jakoś nie ogarniam

xD ! Ale fakt faktem jest przeboski, zwłaszcza w troi....... rozpływam się nad nim tam:P

dobre!

ari78

Dokładnie!

Ale tylko kobietka, która gustuję w łysych i szczerbatych będzie z takim żyć ;)
Eric jest bardzo przystojny. :)

demon jakbys szybciej robil uniki przed patelnia, to bys nie byl szczerbaty. Takze tego, sam jestes sobie winnien;). Proponuje jako ostatnia deske ratunku przed kolejna szarza twojej kobity przygotuj sobie i miej zawsze na podoredziu zdjecie Erica z filmu Chooper, gdzie byl spasiony jak swinia. Moze to oslabi sile ciosow twojej niewiasty;) Kapitalny tekst Ci sie udal. Pozdrawiam

Temat już nieco przyprószony, ale bardzo mnie rozbawił. Eric działa na kobiety, ale łysi też mogą mieć takie oczy....Szczerbaci zaś do dentysty!

Hahaha najleprzy wspis w Necie :D Dzięki

dobre:)

Padłam :D
Powinien być ranking najlepszych postów na filmwebie! Byłoby podium ;P

Za często puszczają w tv "Monachium" by nie podziwiać wciąż i na nowo Erica :D

Bruce Willis czy Jason Statham , Robert Rozmus też są łysi A pociągający. Wręcz z włosami by dziwnie wyglądali

dobre hehe:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones